נדל"ן ביפו

עבור לא מעט משקיעי נדל"ן בדרום תל אביב, מילות השיר "אין כמו יפו בלילות" התחלפו מזמן ל"אין כמו יפו בנדל"ן". למרות האתגרים המובנים המאפיינים את יפו, הנדל"ן ממשיך לרתוח ולזמן אליה משקיעים רבים. אם בעבר היה ניתן למצוא ביפו מציאות, החלון הזה כמעט ונגמר, אך עם זאת עדיין ניתן למצוא מידי פעם ביפו עסקאות משתלמות שגם יניבו בסופו של דבר תשואה טובה למשקיע.

היסטוריה אדריכלית וסגנונות בנייה בלתי נתפס

חלק מסוד הקסם של יפו זה שמדובר בעיר שיש בה היסטוריה, ובכלל זה היסטוריה אדריכלית, שאין כמעט לאף ישוב עירוני אחר בארץ. המגוון של סגנונות הבניה ביפו בלתי נתפס. בעיר העתיקה ובסביבתה עוד אפשר למצוא בתים שהבסיס שלהם נבנה בתקופה הצלבנית. באופן כללי הבתים שנמצאים במרחב העיר העתיקה, שהיום רובו מוגדר כ'רובע אמנים' הם כנראה בתי המגורים הוותיקים בישראל ורובם עמדו על תילם בצורה כזו או אחרת כבר במאה ה-17. מחוץ לעיר העתיקה בכל המרחב היפואי שמשתרע מגבול בת ים וחולון בדרום, רחוב אילת בצפון ושכונות פלורנטין וקריית שלום במזרח אפשר למצוא המון סוגי נכסים בערבוביה נפלאה הכוללת, בין היתר: בתי באר זכר לפרדסים שפעם הקיפו את הגרעין הוותיק של יפו, בתים ערביים ישנים, שיכונים משנות השישים והשבעים, בתי באוהאוס, בניה אקלקטית בסגנון ארט דקו אירופאי, בתי אבן טמפלרים ואפילו בתי עץ אמריקאים.

טרנדים ביפו ואזורי יוקרה

יפו עשירה לא רק בסגנונות בניה אלא גם בשכונות בעלות אופי מובחן כגון יפו העתיקה ורובע האומנים. בשנים האחרונות אזורים רבים ביפו הפכו לטרנדים ויוקרתיים ובהם ניתן למנות את שכונת נגה הצפונית והמושבה האמריקאית הצמודה אליה, את אזור שוק הפשפשים והשוק היווני, את השכונה המארונית ושכונת עג'מי בה עדיין ניתן למצוא בתים כמעט על קו המים.

לכל שאלה או התייעצות לגבי דירות למגורים או להשקעה ביפו ובדרום תל אביב אתם מוזמנים לפנות אלינו בוואטסאפ או להשאיר פרטים בטופס.

מדריך 10 הכללים שחובה לדעת לפני שקונים דירה יד שנייה במזרח ודרום תל אביב, להורדה חינם!

אודות הכותב טל יצחק לוי

יועץ עסקאות נדל"ן ומשכנתאות, בעלים משרד התיווך "היהלום הייטק בנדל"ן" – מומחים לניהול תהליכי מכירת נדל"ן יד 2 ושיווק פרויקטים במזרח ודרום תל אביב מ-2009. ניסיון רב בסגירת עסקאות נדל"ן מורכבות – מוש"ע, חברות משכנות, רמ"י, ירושות. טל כותב מאמרים מקצועיים, מפתח קורסים דיגיטליים, מאמן ומרצה למתווכים בנושאי מיתוג ובניית אוטוריטה מקצועית בעזרת אסטרטגיה שיווקית בדיגיטל. זכיין רי/מקס לשעבר.
לפניכן עבד בחברות הייטק וסטארט-אפים. מהנדס B.Sc במתמטיקה ומדעי המחשב, ותואר שני במנהל עסקים בהצטיינות. מגשר מוסמך. נשוי ואב ל-3. תחביב אייקידו.

Call Now Button