נדל"ן ביפו

עבור לא מעט משקיעי נדל"ן בדרום תל אביב, מילות השיר "אין כמו יפו בלילות" התחלפו מזמן ל"אין כמו יפו בנדל"ן". למרות האתגרים המובנים המאפיינים את יפו, הנדל"ן ממשיך לרתוח ולזמן אליה משקיעים רבים. אם בעבר היה ניתן למצוא ביפו מציאות, החלון הזה כמעט ונגמר, אך עם זאת עדיין ניתן למצוא מידי פעם ביפו עסקאות משתלמות שגם יניבו בסופו של דבר תשואה טובה למשקיע.

היסטוריה אדריכלית וסגנונות בנייה בלתי נתפס

חלק מסוד הקסם של יפו זה שמדובר בעיר שיש בה היסטוריה, ובכלל זה היסטוריה אדריכלית, שאין כמעט לאף ישוב עירוני אחר בארץ. המגוון של סגנונות הבניה ביפו בלתי נתפס. בעיר העתיקה ובסביבתה עוד אפשר למצוא בתים שהבסיס שלהם נבנה בתקופה הצלבנית. באופן כללי הבתים שנמצאים במרחב העיר העתיקה, שהיום רובו מוגדר כ'רובע אמנים' הם כנראה בתי המגורים הוותיקים בישראל ורובם עמדו על תילם בצורה כזו או אחרת כבר במאה ה-17. מחוץ לעיר העתיקה בכל המרחב היפואי שמשתרע מגבול בת ים וחולון בדרום, רחוב אילת בצפון ושכונות פלורנטין וקריית שלום במזרח אפשר למצוא המון סוגי נכסים בערבוביה נפלאה הכוללת, בין היתר: בתי באר זכר לפרדסים שפעם הקיפו את הגרעין הוותיק של יפו, בתים ערביים ישנים, שיכונים משנות השישים והשבעים, בתי באוהאוס, בניה אקלקטית בסגנון ארט דקו אירופאי, בתי אבן טמפלרים ואפילו בתי עץ אמריקאים.

טרנדים ביפו ואזורי יוקרה

יפו עשירה לא רק בסגנונות בניה אלא גם בשכונות בעלות אופי מובחן כגון יפו העתיקה ורובע האומנים. בשנים האחרונות אזורים רבים ביפו הפכו לטרנדים ויוקרתיים ובהם ניתן למנות את שכונת נגה הצפונית והמושבה האמריקאית הצמודה אליה, את אזור שוק הפשפשים והשוק היווני, את השכונה המארונית ושכונת עג'מי בה עדיין ניתן למצוא בתים כמעט על קו המים.

לכל שאלה או התייעצות לגבי דירות למגורים או להשקעה ביפו ובדרום תל אביב אתם מוזמנים לפנות אלינו בוואטסאפ או להשאיר פרטים בטופס.

שתף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

מאמרים נוספים

או השאירו פרטים בטופס:

מדריך 10 הכללים שחובה לדעת לפני שקונים דירה יד שנייה במזרח ודרום תל אביב, להורדה חינם!

אודות הכותב טל יצחק לוי

נשוי ואב ל-3, בעלים היהלום הייטק בנדל"ן, 12 שנות ניסיון בעולם הנדל"ן- זכיין רימקס לשעבר (9 שנים ברשת), הכשרה וניהול סוכנים, שיווק ומכירות נדל"ן יד שנייה ופרויקטי תמ"א 38 בהתמחות מזרח ודרום תל אביב.
לפניכן עבד בסטארט-אפים וחברות הייטק כמהנדס תוכנה (10 שנים). בהשכלתו תואר ראשון במתמטיקה ומדעי המחשב מאוני' בן גוריון ותואר שני במנהל עסקים בהצטיינות. תחביב אייקידו.

Call Now Button