המדריך הראשון בישראל למתווכים ומשווקי נדל"ן

לבניית אסטרטגיה שיווקית בדיגיטל שתהפוך אותך לאוטוריטה ומוביל דיעה ותעזור לך לגייס יותר נכסים ולסגור יותר עסקאות ב-3 צעדים פשוטים!

בתחילת הדרך בעולם התיווך לימדו אותנו שצריך להתקשר למוכרים, גם כאלה שרשמו מפורשות "לא למתווכים!", לחתור לפגישה בכל הכוח ולגייס את הנכס שלהם בבלעדיות גם אם המחיר המבוקש גבוה,  זאת כדי שתהיה לך "סחורה על המדף" שאותה תציע לקונים שלך.

גייסת, עכשיו תמכור!

ברגע שקיבלת בלעדיות השעון מתחיל לתקתק…  אתה מרגיש מחויב למוכר ועושה הכל כדי להראות לו שאתה עובד בשבילו. 

אתה מפרסם במספר רב של לוחות נדל"ן כולל ביד 2 וגם מפיץ גלויות (עלויות גבוהות יחסית), ועושה ים של טלפונים וסיורי קונים בדירה. 

כל עוד המוכר לא יורד למחירי שוק הגיוניים אתה תמשיך לפרסם ולהביא קונים עד שתביא למוכר קונה במחיר שהוא רוצה או עד שאתה מתייאש!

אם לא תמכור תוך מס' חודשים המוכר ככל הנראה ישחרר אותך אחרי תקופת הבלעדיות כי הוא התאכזב שלא עמדת במילה שלך כשחתם לך על בלעדיות.

הוא סמך עליך כשנתן לך בלעדיות אבל בעיניו אתה פישלת!

במהלך השנים הכרתי מתווכים שגייסו מעל 7 נכסים בבלעדיות ועמלה מלאה (שזה נתון יפה) ובכל זאת לא הצליחו למכור. הם עזבו את התחום, חלקם עם הלוואות שהם מחזירים עד היום והרגשה של כישלון!

למה זה קרה להם?

אז קודם כל אם הגעת לכאן סימן שהנושא מעניין אותך וחשוב לך להצליח. יישר כוח!!!
רבים ממתווכי הנדל"ן שהכרתי לא קיבלו את הידע והכלים הנכונים, ולא פחות חשוב – לא בחרו את הסביבה הנכונה שתיתן להם את ההשראה כדי להצליח, שזה אומר, בין היתר:
1.   מוכרים ירצו לעבוד איתך
2.   הם יתנו לך בלעדיות ל-6 חודשים
3.   הם יחתמו לך על 2% עמלה
4.   הם יתגאו לספר לאחרים שמתווך רציני מטפל בהם
5.   המתווך הזה הוא בהחלט א-ת-ה!

רוצה לדעת את השיטה איך לגרום למוכרים לבחור דווקא בך?

אני מזמין אותך להוריד מדריך מיוחד למתווכים ומשווקי נדל"ן לבניית אסטרטגיה שיווקית בדיגיטל שתהפוך אותך לאוטוריטה ומוביל דיעה ותעזור לך לגייס יותר נכסים ולסגור יותר עסקאות ב-3 צעדים פשוטים!

Call Now Button

רוצים לגייס יותר נכסים ולמכור יותר?

מלאו פרטים עכשיו וקבלו מדריך מיוחד למתווכים ומשווקי נדל"ן לבניית אסטרטגיה שיווקית בדיגיטל בחינם!