פרויקטים חדשים

פרויקטים חדשים למגורים

"הבית בגונן" תל אביב פינת גבעתיים

מתחם של ארבעה בניינים בגונן 10-16 בתל אביבברחוב צדדי ושקט, סמוך לגבול גבעתיים,טובל בירוק ובסגנון חיים אורבני חדש,מציע לבחירתכם דירות 5 חדרים מרווחות,פנטהאוזים מרהיבים במיוחד ודירת גן ענקית.

קרא עוד »

סי סטאר, עיר ימים נתניה

פרויקט סי סטאר, מגדלי יוקרה בשכונת עיר ימים בנתניה, אחת משכונות המגורים הטובות והנחשקות בישראל. פנטהאוזים ולופטים חדשים אחרונים עם בריכה ונוף פתוח לים עוצר נשימה במחירים מיוחדים לזמן מוגבל!

קרא עוד »

פרויקטים חדשים למשרדים

פרויקטים חדשים במרכז הארץ

הנדל"ן בארץ הוא מבין אפיקי ההשקעה הבודדים במשק שהם יציבים, גם היום.
קניית דירה להשקעה בפרויקטים חדשים במרכז יכולה להניב תשואה נאה לטווח ארוך, הכוללת שכירות וגם עליית ערך הנכס, כך שיהיה ניתן לממש רווח נאה בעתיד.
מדובר בהכנסה שהיא פאסיבית במהותה, ומהווה תחליף אידאלי לאפיקי השקעה אחרים שהם פחות יציבים.

השקעה חכמה באזור המרכז

אזור המרכז הוא האזור המפותח ביותר בארץ, והוא ימשיך ככל הנראה להיות כזה גם בעתיד.
מכיוון שמדובר באזור שבו מרוכזת ליבת העסקים, הכלכלה והתרבות של המדינה, יזמים וקבלנים מחפשים כל הזמן באזורים הללו קרקע פנויה לבנייה או בניינים שניתן להרוס ולבנות במקומם פרויקטים חדשים המהווים אופציה טובה להשקעה.

ערים שהן סמוכות לתל אביב שהרכבת הקלה מתוכננת לעבור לידם וכן שכונות שבמזרח ודרום תל אביב, מהוות הזדמנויות נדל"ניות שכדאי מאוד לבדוק.
כאשר קונים דירה לצורך מגורים או השקעה, חשוב לעבוד עם אנשי מקצוע טובים, שמכירים לעומק את הנדל"ן והפרויקטים באזור, וכן את מה שיש לסביבה להציע מבחינת חינוך, תרבות ושירותים נוספים.

מציאת פרויקטים להשקעה עם "היהלום הייטק בנדלן"

חברת "היהלום הייטק בנדלן", בבעלותו של טל יצחק לוי, מתמחה לשוק הנדל"ן במזרח ודרום תל אביב מ-2019 ברציפות.
בחברה יש מספר סוכנים שיוכלו לעזור לכם למצוא דירות יד שנייה או דירות חדשות בפרויקטים בבנייה או בתכנון, עם פוטנציאל השבחה ברגע שהבניין יקבל טופס 4.

החברה פועלת בסטנדרטים של הייטק ומאמינה בלתת תוצאות תוך הקפדה על מהימנות המידע, שקיפות ואכפתיות ללקוח.
אנחנו מזמינים אתכם לקבל ייעוץ ראשוני, כדי שנוכל להבין את הצרכים שלכם ולהתאים לכם פרויקטים חדשים במרכז לצורך מגורים או השקעה.  

Call Now Button