נדל"ן למגורים ו/או להשקעה

נכסים למכירה בייצוג בלעדי

לא מצאת את הנכס שחיפשת? רוצה לקבל מידע נוסף?

ניתן להשאיר פרטים בטופס ונעדכן על נכסים רלוונטיים >

נכסים שנמכרו

דירה למכירה ברחוב גלעינית 8

מדריך 10 הכללים שחובה לדעת לפני שקונים דירה יד שנייה במזרח ודרום תל אביב, להורדה חינם!

דירות למכירה בדרום תל אביב

דרום תל אביב הינו אזור שנמצא בתנופת פיתוח בשנים האחרונות.
בעבר לאזור הייתה קונוטציה שלילית והיה נקשר לא מעט לתופעות של הזנחה עירונית, אך לאחרונה יש שינוי מגמה, כאשר מוקמים בה פרויקטים איכותיים ואוכלוסייה חדשה נכנסת לאזור.
בתל אביב כולה, ובפרט בדרומה, יש המון מתחמים של התחדשות עירונית כגון תמ"א 38 ופינוי בינוי כגון בשכונות כפר שלם, יד אליהו וקריית שלום.

כך שאם אתם מחפשים דירה למכירה בדרום תל אביב, בין אם להשקעה או למגורים, עכשיו זה עיתוי מצוין לקנות לפני שהאזור עובר מתיחת פנים מקצה לקצה בנוסף לרכבת הקלה המתוכננת לעבור באזור ואז יקפיץ את המחירים.
תוכלו למצוא פרויקטים איכותיים בדרום תל אביב, שבהם ניתן למצוא רמת איכות חיים טובה וכן מחירים שפויים באופן יחסי לשוק הנדל"ן התל אביבי.

דירות למגורים או להשקעה

אם אתם מחפשים דירות למכירה בדרום תל אביב, כנראה שאתם מעוניינים לשדרג לדירה גדולה ומרווחת יותר, שכן באותו המחיר תמצאו דירה קטנה במרכז העיר.
דרום תל אביב עדיין מציעה הזדמנויות, וכדי להגיע אליהן בזמן ולהצליח לרכוש נכסים במחירים טובים, ככל הנראה תצטרכו יד מקצועית שתלווה אתכם במסע הזה לרכישת דירה.
המומחים של "היהלום הייטק בנדלן" ישמחו למלא את התפקיד הזה עבורכם, ולספק לכם את הדירות השוות ביותר למכירה באזור דרום תל אביב, חלקם לא תמצאו בלוחות הנדל"ן.

מציאת נכסים עם "היהלום הייטק בנדלן"

חברת "היהלום הייטק בנדלן" היא חברה בבעלותו של טל יצחק לוי, בעל 12 שנות ניסיון בשיווק ומכירת פרויקטים ונדל"ן יד שנייה במזרח ודרום תל אביב, שהצליח להפוך את החברה שלו למובילה בתחום המצוינות בשיווק ותיווך נדל"ן בארץ, ובפרט באזור תל אביב.
החברה מונעת על ידי חזון לספק תוצאות ללקוחות שלה, להתנהל איתם בשקיפות ואכפתיות, בעזרתה ניתן להישאר "עם היד על הדופק" בכל מה שנוגע להזדמנויות נדל"ניות בדירות חדשות בפרויקטים חדשים של בנייה בדרום תל אביב וגם בדירות יד שנייה למכירה בבניינים קיימים.

Call Now Button